Podmínky pro účast v dražbě

Podmínky pro účast v dražbě

Pro účast v dražbě musí být splněny tyto body:


1.) Připojit se ke konkrétní dražbě

Pro účast na dané dražbě ve stavu "Připravovaná" je potřeba v jejím detailu kliknout na "Zúčastnit se dražby". Takovou dražbu lze pak dohledat i pod tlačítkem "Můj účet" v části "Účastním se dražeb".


2.) Doložit Exekutorskému úřadu svoji totožnost

Pro účast v dražbě musíte Exekutorskému úřadu doložit svoji totožnost a to způsoby, které stanoví konkrétní dražební vyhláška. Prokázání totožnosti schvaluje pouze Exekutorský úřad.

Doklad pro ověření totožnosti stáhnete a nahrajete přes svůj účet pod tlačítkem "Můj účet" - "Stav účtu" pro daný exekutorský úřad. V této části se také ihned dozvíte stav tohoto ověření u daného exekutorského úřadu a případný důvod zamítnutí. O změne stavu budete informováni emailem.

V případě změny údajů zodpovídáte za jejich nahlášení.


3.) Složit na účet Exekutorského úřadu dražební jistotu

Po kliknutí na "Zúčastnit se dražby" se ihned zobrazí bankovní údaje pro zaplacení dražební jistoty. Po přijetí dražební jistoty Exekutorským úřadem se u dané dražby zobrazí stav "Jistota zaplacena" a tlačítko se změní na "Nyní se nedraží".

Tlačítko se změní na "DRAŽIT" jakmile je dosažen termín začátku dražby dle dražební vyhlášky.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.