Jak dražit

Jak dražit

Pro účast v dražbě je třeba splnit podmínky uvedené v Nápovědě - Podmínky pro účast v dražbě.

Pokud jsou splněny, je možné se k právě probíhající dražbě připojit.


1.) Přihlašte se

Přihlaste se ke svému uživatelskému účtu a přejděte přímo na danou dražbu (lze také přes "Můj účet" - "Účastním se dražeb").

V detailu dražby klikněte na tlačítko "DRAŽIT".


2.) Přihazujte

Váš příhoz (podání) provedete vyplněním částky do pole před tlačítkem "Přihodit", tím se zobrazí i výše Vašeho podání.

Učiněné podání se zobrazí pod formulářem v tabulce se seznamem příhozů. Pokud se podání v seznamu nezobrazilo, tak nebylo podání v pořádku odesláno a nebere se jako učiněné.


3.) Konec dražby

Konec dražby je vždy stanoven dražební vyhláškou a zároveň je zobrazen v detailu dražby na tomto portálu.

V případě, že je v posledních pěti minutách před naplánovaným ukončením dražby učiněno podání, tak se ukončení dražby posouvá o pět minut od okamžiku posledního učinění podání. Totéž se opakuje při dalších podání. Jestliže od posledního podání nedojde k žádnému dalšímu podání do pěti minut, tak dražba končí.

Po skončení dražby je možné zobrazit v detailu ukončené dražby její vyhodnocení přes tlačítko "Zobrazit výsledek dražby". V této části se zobrazí čas ukončení dražby, vydražitel (osoba s nejvyšším podáním), výše nejvyššího podání a průběh podání.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.